3 svarīgas lietas, kas jāzina pirms IT kursa apguves!

Pasaule pēc pandēmijas, neskaidrība par nākotni un gaidāmās industriālās pārmaiņas liek mums domāt, kā mainīt savu karjeru uz kaut ko perspektīvāku. IT šķiet laba izvēle daudzu iemeslu dēļ – tā ir strauji augoša, labi apmaksāta un pievilcīga nozare, kurā iespējams strādāt attālināti un kur vienmēr trūkst profesionāļu.
Tirgus sniedz daudz iespēju apgūt IT profesijas. Piedāvājumi ir dažādi, un cenu diapazons ir daudzveidīgs. Tātad, kā izvēlēties labu kursu un nodrošināties, ka netiksi maldināts? Mēs esam sagatavojuši trīs punktus, kas jāpārbauda pirms pievienošanās kursam. Kodēšanu, projektu vadību vai testēšanu nav iespējams apgūt 1–2 nedēļās (pat ar 1–2 mēnešiem nepietiek). Lai apgūtu jaunu specializāciju, nepieciešamas vismaz 100–200 stundas, pirms varēsi veikt uzdevumus kādai sākuma līmeņa pozīcijai. Sarežģītākiem amatiem jāveltī vismaz 300–400 stundu aktīvu praktisku mācību.
1. Bagātīgs saturs
2. Kurss ir balstīts uz reāliem projektiem
Prakse ir efektīvas mācīšanās atslēga.

Iedomājies zobārstu, kurš teorētiski zina visu, bet nekad nav mēģinājis ārstēt zobus. Vai vēlētos būt viņa pacients? Mēs arī nē! :) Nepraktizējot un neredzot reālās dzīves situācijas, nevar iemācīties patiesi darīt darbu.
3. Komandas darbs ir būtiska programmas sastāvdaļa
Katrs darbs IT jomā vienmēr tiek veikts komandā. Viens no iemesliem, kāpēc junioriem ir grūti atrast darbu IT jomā, ir tas, ka viņiem nav komandas darba pieredzes.

Darba devēji sagaida, ka tev ir sadarbības un komandas darba prasmes, kad piesakies darbam. Pārliecinies, ka kursā, kuram gatavojies pievienoties, ir iekļauts komandas darbs, un tas sniedz nepieciešamās prasmes, piemēram, komunikāciju, aktīvu sadarbību un klausīšanos, kā arī komandas darba praksi.
Vai vēlies uzzināt vairāk par programmatūras testētāja karjeras sākšanu IT jomā?
Pievienojies mūsu bezmaksas vebināram!
Thinking about starting career in IT?
Free webinar:
How and why to start a career in IT
and get the first job as a Software Tester.
Date: 18.08.2022 18:00
Days
Hours
Minutes
Seconds
Enter your email below to receive updates