5 svarīgas lietas, ko darba devējs sagaida no jums, uzsākot savu pirmo darbu IT jomā

Daudzi strādājoši pieaugušie vēlas sākt jaunu dzīvi un sākt karjeru IT jomā, taču viņiem ir grūti atrast savu pirmo darbu. Mēs nolēmām izveidot kontrolsarakstu, lai sniegtu jums praktiskas vadlīnijas.
Lai veiksmīgi atrastu pirmo darbu IT nozarē, jums ir nepieciešamas vairākas būtiskas prasmes un kompetences. Iegūstot tās, jūs ievērojami palielināsiet iespēju atrast lielisku pirmo darbu un samazināsiet darba meklēšanai nepieciešamo laiku un enerģiju. Labā ziņa ir tā, ka visas šīs prasmes ir apgūstamas!

Lai strādātu kādā sākuma līmeņa amatā, piemēram, par programmatūras testētāju, atbalsta speciālistu vai jaunāko projektu vadītāju, jums ir jāiegūst praktiskās iemaņas un kompetences. Daudzi cilvēki ar ļoti vispārīgām zināšanām IT nozarē vēlas atrast savu pirmo darbu, cerot tajā apgūt nepieciešamās prasmes.
Tas ir iespējams, tomēr konkrēta specializācija un darba veikšanai nepieciešamās prasmes būtiski palielina tavas iespējas atrast darbu.
Šeit uzziniet, kādām prasmēm ir jābūt programmatūras testētājam.
1. Īpašas prasmes un kompetences vai specializācija

2. Sociālās prasmes

Mūsdienu pasaulē sociālās prasmes, piemēram, komunikācija, darbs komandā, analītiskā domāšana un pašpārvalde kļūst arvien svarīgākas. Īpaši tas attiecas uz IT nozari. Lielākā daļa darba tiek veikta komandā.

Spēja parādīt komandas darba pieredzi un izpratne par agile procesiem ievērojami palielina jūsu pievilcību potenciālajam darba devējam.

3. Praktiskā pieredze

Nekas nav svarīgāks par spēju parādīt, ka jums ir praktiska pieredze un zināšanas par darbu, uz kuru jūs piesakāties. Tā ir labākā garantija darba devējam, ka varat veikt savus uzdevumus un sasniegt rezultātus.

Izmantojiet jebkuru iespēju iegūt praktisku pieredzi – piesakieties praksei, veiciet ārštata projektus vai piedalieties praksē balstītās pārkvalifikācijas programmās.

4. Kaisle un motivācija

  • Kāpēc nolēmāt izvēlēties IT nozari?
  • Kas jūs motivē katru rītu mosties un veikt savus uzdevumus?
  • Kāpēc jūs aizrauj jaunu nozaru apgūšana un izaugsme sava uzņēmuma ietvaros?

Ikvienam patīk cilvēki ar mirdzošām acīm un aizrautību par savu darbu. Parādīt, ka jums patīk tas, ko darāt, un spēt izskaidrot savu motivāciju ir labākā recepte iedvesmojoša darba atrašanai.
  • Vai esat gatavs uzzināt par viņu uzņēmuma pakalpojumiem un produktiem?
  • Vai zināt, kāpēc nozare, kurā viņi strādā, ir jums vispiemērotākā?
  • Vai esat saskaņojis savas atalgojuma gaidas ar savām prasmēm un zināšanām?

Esiet atvērti jaunu lietu apguvei un parādiet, ka zināt, ko vēlaties darīt. Skaidrs priekšstats ir labākais veids, kā veiksmīgi nokārtot interviju. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kāpēc jūs darāt to, ko darāt, un definējiet skaidras cerības. Mēs garantējam, ka rezultāti nebūs ilgi jāgaida..

5. Atklātība un skaidrība
Sākt karjeru IT nozarē nav viegli, it īpaši, ja esat strādājošs pieaugušais ar ierobežotu laika resursu un daudzām saistībām.

Šeit, Cererbum Hub, esam izstrādājuši unikālu pārkvalificēšanās programmu. Tā ļauj ikvienam strādājošam pieaugušajam sākt karjeru IT jomā tikai 6 mēnešu laikā un būt pārliecinātam, ka atbilstat darba devēja cerībām. Viss mācību process tiek organizēts, pamatojoties uz reāliem projektiem, lai nodrošinātu, ka jums ir nepieciešamās tehniskās un sociālās prasmes.

Uzzināt vairāk …
Kā es to varu iegūt?
Thinking about starting career in IT?
Free webinar:
How and why to start a career in IT
and get the first job as a Software Tester.
Date: 18.08.2022 18:00
Days
Hours
Minutes
Seconds
Enter your email below to receive updates